Napisz do nas

Cześć!

Lubimyto!

Social media to nasza praca i pasja. Czerpiemy z pełnego potencjału mediów społecznościowych, kierując się ideą Customer Journey.

Skontaktuj się z nami!
Buduj relacje, zwiększaj konwersje.

Let's SOCIAL!

Cześć!

Chcesz, żeby Twoja marka rozwinęła socialowe skrzydła?

Chętnie w tym pomożemy.

Chcesz, żeby Twoja marka rozwinęła socialowe skrzydła? Chętnie w tym pomożemy.

Działamy w duchu Customer Journey.

Planując działania w mediach społecznościowych, dokładnie analizujemy ścieżkę zakupową marki i dobieramy takie narzędzia, aby jak najlepiej oddziaływać na każdy z jej etapów. Zobaczcie, jakie cele pomożemy Wam zrealizować:

 1. wizerunek marki
 2. świadomość marki oraz jej produktów lub usług
 3. sprzedaż
 4. employer branding
 5. pozyskiwanie leadów
 6. budowa relacji z grupą docelową oraz klientami
 7. wzmocnienie przywiązania do marki
 8. (działania lojalnościowe)

Wspólne sukcesy napędzają nas do działania!

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić:

 1. Social ads
  1. Facebook ads
  2. Linkedin ads
  3. TikTok ads
  4. Pinterest ads
  5. Twitter ads
 2. Strategia social media
 3. Komunikacja marki
 4. Chatboty
 5. Akcja specjalna
 6. Konkursy
 7. Influencerzy
 8. Social Listening

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Facebook ads
 • Linkedin ads
 • TikTok ads
 • Pinterest ads
 • Twitter ads
 • Audyt działań
 • Strategia social media
 • Komunikacja marki
 • Biuro obsługi klienta w social mediach
 • Chatboty
 • Akcja specjalna
 • Konkursy
 • Influencerzy
 • Social Media Relations
 • Real time Marketing
 • Social Listening

Ponad 17 mln użytkowników w Polsce, precyzyjne metody targetowania odbiorców i szeroka gama formatów reklamowych. Dzięki kampaniom na Facebooku i Instagramie skutecznie dotrzemy do konsumentów i zwiększymy Twoje zyski.

LinkedIn to największa biznesowa sieć społecznościowa. Wykorzystujemy ją do prowadzenia kampanii reklamowych dla marek, które chcą efektywnie budować sieć kontaktów biznesowych oraz promować swoją aktywność w obszarze B2B.

Najpopularniejsza aplikacja 2018 i 2019 roku. Wprowadzimy Twoją markę w świat krótkich, kreatywnych i angażujących form, którym użytkownicy w Polsce poświęcają średnio 65 minut każdego dnia, generując prawie 9,5 miliona wyświetleń w skali miesiąca.

Najbardziej inspirujący ze wszystkich kanałów Social Media. Dotrzyj do swoich potencjalnych klientów, którzy lubią poszukiwać i zapisywać treści związane z modą, podróżami czy trendem DIY. Wspólnie zaktywizujemy ich do działania.

Pomagamy docierać do milionów użytkowników, którzy codziennie reagują na aktualne wydarzenia na świecie. Dzięki naszym działaniom zwiększysz świadomość brandu i zbudujesz pozytywne relacje z klientami w oparciu o ich zainteresowania czy słowa kluczowe, których używają.

Prowadzisz kampanie w social media, ale czujesz że wyniki mogłyby być lepsze? Przeprowadzimy dla Ciebie audyt dowolnego konta reklamowego i przygotujemy raport, wskazując kolejne kroki. Oferujemy rekomendacje łączące najlepsze praktyki oraz osobiste doświadczenie naszych specjalistów.

Dogłębnie analizujemy sytuację wyjściową marki, doradzamy, tworzymy a następnie realizujemy strategie komunikacji w mediach społecznościowych. Bierzemy pod uwagę najnowsze trendy, nie zapominając przy tym o specyfice branży naszego Klienta oraz rynku. Kreujemy spersonalizowane pomysły, które w przyszłości przynoszą oczekiwane efekty.

Tworzymy ciekawe i inspirujące treści o markach i ich produktach. Wiemy, jak skutecznie skrócić dystans między marką a grupą docelową. Nasze posty wzbudzają zainteresowanie odbiorców, zachęcają do pozostawienia reakcji, udostępnienia bądź komentarza.

Każdego dnia prowadzimy dialog z Fanami, odpowiadając na ich pytania i sugestie. Dobrze radzimy sobie w kryzysowych sytuacjach, ponieważ wiemy jak się do nich przygotować i jak je rozwiązywać. Znamy zasady „Social vivre”, a przede wszystkim stosujemy je w praktyce.

Automatyzacja to domena dzisiejszych czasów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów doradzamy, wdrażamy oraz utrzymujemy chatboty w Messengerze. Opracowujemy odpowiednią ścieżkę komunikacji, która w wyczerpujący sposób odpowiada na zapytania Fanów.

Analizujemy trendy, tworzymy koncepcje, realizujemy akcje promocyjne i wizerunkowe w mediach społecznościowych naszych Klientów. Kreatywne, nieszablonowe pomysły to nasz znak rozpoznawczy.

Zorganizowanie akcji konkursowej w mediach społecznościowych to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie zaangażowania na profilu. My wiemy, jak zrobić to dobrze i zgodnie z prawem! Przygotowujemy koncepcję konkursu, dbamy o ciekawą formę, zajmujemy się kwestiami prawnymi.

Łączymy marki z internetowymi twórcami. Tworzymy przemyślane kampanie z udziałem influencerów, które osiągają wysokie zasięgi i realizują założone cele.

Prowadząc komunikację w mediach społecznościowych wychodzimy poza „Owned media” do szerszego grona odbiorców. Nie prowadzimy monologów, czynnie bierzemy udział w dyskusjach, kreując w ten sposób określony wizerunek marki. Dla nas liczy się jakość, nie ilość.

Monitorujemy trendy i ważne wydarzenia w mediach. Dzięki szybkiej reakcji i oryginalnym pomysłom tworzymy publikacje RTM, które zapadają w pamięć na długi czas.

Social listening jest kopalnią insightów na temat potrzeb i oczekiwań konsumentów! Poza tym analiza jakościowa opinii konsumentów w Internecie jest o wiele tańsza i szybsza od badań fokusowych, a dostarcza wielu wiarygodnych wniosków i pozwala na lepsze poznanie klientów marki.

Jesteśmy różnorodni!

Stawiamy na rozwój specjalizacji, aby w pełni wykorzystać potencjał social mediów! Dlatego nasz zespół składa się ze specjalistów: social ads, social media communication, messenger marketing, influencer marketing, video marketing oraz creative design.

Porozmawiajmy o możliwościach social media dla Twojego biznesu!

  Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych przez Bluerank sp. z o.o. znajdziesz w polityce prywatności.

  Kto jest administratorem Twoich danych?

  Administratorem Twoich danych jest Bluerank sp. z o.o., kliknij i dowiedz się więcej m.in. po co nam Twoje dane i jakie masz prawa.

  tel. 42 632 33 21

  [email protected]

  Bluerank Sp. z o. o.

  al. Piłsudskiego 87

  92-332 Łódź